Отзывы

Катерина

Величезне спасибі за допомогу адвокатам АБ “Алфімов і Партнери”. У 2017 році Печерський суд у кримінальній справі заарештував моє нерухоме майно. Скільки я не билася і не доводила свою правоту протягом усього цього часу все було безуспішно. Документи щодо арешту були виділені в якусь іншу справу і ніхто не міг мені сказати де і ким вона розслідується. Всі адвокати до яких я зверталася спочатку просили заплатити їм, а потім вони будуть намагатись допомогти мені, але результат ніхто не гарантував. У мене маленька дитина, яка росте без батька, матеріальне становище у мене кульгає. Я вже опустила руки але в останній момент за порадою подруги звернулася до адвоката – Олексія Алфімова, який мені надав безкоштовну консультацію і повідомив, що оплату з мене візьмуть тільки після успішного завершення мого питання. Звичайно мене такий підхід влаштував і я погодилася. Один тиждень у адвоката пішла щоб розібратися в будь-якій справі загубилися мої документи (або навмисне були заховані) і о Боже! через тиждень в першому ж судовому засіданні арешт був знятий.
p.s. Доброчесність в роботі адвоката, не маловажний фактор. Раджу звертатися)))

Роман Сергійович

Висловлюю подяку команді адвокатів Адвокатського Бюро Алфімова, які захищали мене в непростій економічній кримінальній справі, яка була сфабрикована на замовлення. Адвокат самостійно ініціював і одержав судово-економічну експертизу, яку надав прокурору, після чого підозра щодо мене була закрита так як у них не залишалося іншого виходу. Всім порада – не йдіть на поводу у прокурора або слідчого, коли вас умовляють визнати провину, укласти угоду і т.п. Не ходіть ніколи до них без адвоката і нічого без свого адвоката не кажіть. 
Спасибі Вам за все і удачі в роботі!

Віра В.

Хочу висловити подяку особисто адвокату Олексію Валентиновичу, який склав грамотну стратегію мого захисту в сфабрикованій проти мене кримінальній справі. Прокурори вже пів року намагаються обмежити мене в термінах на ознайомлення з матеріалами справи, однак суд стає на сторону адвоката і вже втретє відмовляє прокурорам. З таким захистом я впевнена в нашій перемозі! Дякую за допомогу, всім рекомендую.

Антоніна

Нещодавно я вирішила продати свою земельну ділянку і нотаріус при угоді повідомила що він вже як з 2016 року мені не належить і зареєстрований на іншу людину. Для мене це був шок оскільки я один власник і ніколи нікому свою землю, яка мені дісталася у спадок не продавала і не дарувала. Нотаріус порадила мені негайно йти в поліцію, що я і зробила, але на жаль, потрапивши на прийом мені дали зрозуміти що слідчі перевантажені роботою і займатися моєю справою найближчим часом не будуть. Куди я тільки не ходила, і в СБУ і в ДБР але все відфутболювали мене в поліцію. Я стала моніторити Гугл щоб знайти собі адвоката і побачила сайт Адвокатського Бюро “Алфімов і Партнери”, де вичитала, що у них є адвокати, які раніше працювали слідчими. Після зустрічі я зрозуміла що саме такі адвокати мені потрібні і уклала договір.
Я дещо не пошкодувала що звернулася саме сюди оскільки вже на наступний день вони мені розповіли механізм як саме шахраї і чорні реєстратори заволоділи за підробленим рішенням суду моєю землею. За два дні адвокати знайшли взаєморозуміння зі слідчим і домоглися порушення кримінального провадження, в якому зараз я є потерпілою і незабаром ми отримаємо рішення суду про скасування незаконної реєстрації. Зараз справа ще розслідується але я впевнена що скоро буде суд і бандити понесуть відповідальність за всією суворістю закону. Тепер без своїх адвокатів нікуди!
Раджу, звертайтеся і переконайтеся що тут найкращі фахівці своєї справи!

Наші контакти
  • м. Київ, вул. Дмитрівська, 71, офіс 211

Copyright © Всі права захищені.

Створення сайту - студія ВЕБ-СТОЛИЦЯ