Про нас

Адвокатське Бюро “Алфімов і Партнери” – це згуртована команда висококваліфікованих фахівців в різних галузях національної системи права. Провідні адвокати нашого Бюро цілодобово готові надати безкоштовні юридичні консультації та захистити права і інтереси наших Клієнтів на всій території України.
У своїй діяльності ми дотримуємося найвищих стандартів надання юридичних послуг і є надійним партнером для кожного Клієнта в запобіганні проблем, їх вирішенні та законного захисту порушених прав.
Філософія діяльності нашого Бюро заснована на таких базових принципах, як компетентність, оперативність, ефективність, комплексність, відданість інтересам Клієнта, повна конфіденційність, лояльність, недопущення конфлікту інтересів і гнучка цінова політика.
Впевненість в успішному захисті прав і законних інтересів кожного Клієнта забезпечують найкращі висококваліфіковані адвокати, які володіють глибокими теоретичними і практичними знаннями у відповідних галузях права, мають значний правозастосовний досвід і розуміють сьогоднішні політичні та соціально-економічні умови в Україні.
Звертайтеся в Адвокатське Бюро “Алфімов і Партнери”, і ми доведемо на ділі, що ми не просто юридична фірма, а Гарант дотримання і захисту Ваших прав!  

Наші переваги:

  • Безкоштовна консультація по телефону в будь-який час доби з практикуючим адвокатом;
  • Досвідчена і злагоджена команда адвокатів, в тому числі з багаторічним практичним досвідом роботи в слідчих органах;
  • Індивідуальний підхід і робота на результат.
Команда

Алфімов Олексій

Засновник Адвокатского Бюро. Адвокат, член правління Асоціації захисту прав правників. До 2019 року протягом 15 років працював в органах прокуратури, в тому числі на посадах прокурора та слідчого в особливо важливих справах Генеральної прокуратури України

Рожук Юрій

Адвокат з багаторічним стажем роботи в органах прокуратури (11 років). Керівник Рівненського відділення АБ “Алфімов і Партнери” 

Клечановська Юлія

Адвокат з багаторічним стажем (більше 20 років). Спеціалізація: кримінальні, сімейні, спадкові справи. Член Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури

Коган Роман

Адвокат. Керівник Дніпровського відділення АБ “Алфімов та Партнери”

Кравченко Катерина

Адвокат. Магістр міжнародного права. Перекладач англійської мови.

Ван Зисинь 王子昕

Партнер адвокатського бюро. Представник китайської діаспори в Україні.

Наші контакти
  • м. Київ, вул. Дмитрівська, 71, офіс 211

Copyright © Всі права захищені.

Створення сайту - студія ВЕБ-СТОЛИЦЯ